چرم مصنوعی و انواع آن را بهتر بشناسید

شناخت چرم مصنوعی

چرم مصنوعی و انواع آن را بهتر بشناسید

چرم پوست ماری:
چرم پوست ماری اغلب از ورق ساخته شده در کارخانجات است که با حرارت و فشار بالا با دستگاه بخصوص روی چرم کار میشود که هم در چرم بز قابل استفاده است هم در چرم گاو که بیشتر به علت ضخامت بالای این چرم در چرم گاوی شاهد استفاده آن هستیم چون بعد از فشار زیاد صفحه روی چرم گاوی برای تغییر به چرم ماری ضخامت چرم نازکتر میشود.جعبه سازی باکس اینجا نیز از طرح ها و رنگ های متفاوت این چرم در تولیدات جعبه چرمی خود استفاده مینماید

چرم ماری
نمونه چرم ماری

چرم گوسفندی:
این چرم در تولید پوشاک و لباس های چرمی بیشتراستفاده می شود زیرا ضخامت کمترو لطافت بیشتری نسبت به سایر طرح ها دارد . بافت پوست آن ازچرم بز ظریف تر است که عمدتا در دستکش و لباس و کاپشن استفاده میشود و وزن پایین آن باعث خستگی مصرف کننده نمیشود.

چرم گوسفندی
نمونه چرم گوسفندی

چرم گاوی:
این چرم عمدتا در تولید کفش مردانه استفاده میشود چرم گاوی با ضخامت بالا و بافت فشرده میباشد البته در بعضی از موارد که قالب های زنانه ضرافت خاصی ندارد از چرم گاوی استفاده میشود.

چرم گاوی
نمونه چرم گاوی

چرم اشبالت:
ظاهر این چرم به حالت پرز گونه است که از زیر پوست گاو تهیه میشود پوست گاو با ضخامتی حدود ۶ الی ۸ میلی متر میباشد که با فرایند تولید چرم ضخامت آن به دو طاقه ۳ میلیمتری تقسیم میشود. قسمت بیرونی پوست گاو همان چرم رویه ای یا شبرو گاوی نامیده میشود و قسمت زیرین آن اشبالت نامیده میشود که در فرایند تولید به ضخامت ۲ الی ۱٫۸ میلیمتر میرسد. چرم اشبالت در کیفیت هاو رنگ های متفاوت قابل عرضه می باشد.

چرم اشبالت
نمونه چرم اشبالت

چرم بز:
این چرم بدلیل بافت و وظوح قابل مشاهده و لطفافت و ضخامت کمتر باعث می شود تا در تولید کفش زنانه وجعبه سازی لوکس مورد استفاده قرار گیرد.

چرم بزی
نمونه چرم بز

شرکت های نامدار صنعت مد و جعبه سازی در حرکتی گسترده برای حفظ محیط زیست تبلیغ مصرف چرم مصنوعی را ترویج میدهند.این صنعت به حدی پیشرفت کرده است که در حال حاضر شاهد ورود چرم های مصنوعی پشت پرز دار هم در این عرصه هستیم همچنین جعبه سازی باکس اینجا در حمایت از این حرکت ارزشمند تمامی جعبه های چرمی خود را فقط با استفاده از چرم مصنوعی تولید و عرضه می نماید.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها